logo_small.png

Stwórz projekt

Realizacja indywidualnych zamówień

TWORZENIE

PROJEKTÓW BIŻUTERII

Proces tworzenia biżuterii Syncret uwzględnia:

logo_small.pngkrok
01

Tworzenie unikalnego produktu

Zanim powstanie zamówiona biżuteria chcemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania oraz indywidualny gust. Wspólnie zaprojektujemy unikalny wzór, dobierzemy rodzaj kruszcu oraz kamieni, dzięki czemu Twoja wizja stanie się rzeczywistością. Nasz utalentowany i kreatywny zespół złotników i projektantów pomoże Ci urzeczywistnić marzenia o niepowtarzalnej biżuterii.

Pierwszym krokiem procesu Twórczego jest rozmowa z naszymi Klientami pozwalająca dokładnie poznać ich oczekiwania. Na podstawie zebranych informacji razem z naszymi ekspertami stworzysz projekt oraz dopasujesz go do posiadanego budżetu.

logo_small.pngkrok
02

Wasza wizja staje się rzeczywistością

Po wyborze projektu przychodzi czas na jego realizację. Po wpłaceniu 200 zł zaliczki nasi złotnicy przystąpią do pracy. Do wglądu naszych Klientów pozostawiamy projekt biżuterii oraz oferujemy możliwość stałego kontrolowania postępów jego doskonalenia, dzięki czemu możliwe będzie uwzględnienie ewentualnych sugestii oraz dodatkowych życzeń dotyczących ostatecznego wyglądu zamówionej biżuterii.

logo_small.pngkrok
03

Wykonanie biżuterii w naszym warsztacie

Tutaj zaczyna się twórczy proces naszych złotników. Od 35 lat z pasją oddajemy się tworzeniu Waszych wspomnień zaklętych w unikalnej biżuterii. Wszystkie prace przebiegają z uwzględnieniem tradycyjnej sztuki jubilerskiej, a powstała w naszej pracowni złota i platynowa biżuteria to najpiękniejszy prezent na każdą okazję.

logo_small.pngkrok
04

Wspaniały finał

Każda bajka ma swoje zakończenie… I tutaj kończy się Twoje spotkanie z jubilerskim rzemiosłem. Teraz możesz odebrać osobiście lub zlecić wysyłkę w dowolne miejsce na świecie Twojej wyjątkowej biżuterii. Po uregulowaniu rachunku otrzymasz pięknie zapakowaną biżuterię i zaczniesz z nią pisać swoją własną historię, która na pewno będzie miała szczęśliwe zakończenie!

Z Syncret cały proces tworzenia biżuterii na zamówienie uwzględnia sugestie naszych Klientów oraz przebiega zgodnie z arkanami sztuki jubilerskiej. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zaklęte w biżuterii piękno przetrwa kolejne pokolenia i będzie opowiadało wyjątkową historię także Twoim dzieciom, wnukom i prawnukom.

1

minuta od sukiennic

2

ekspertów diamentów

35

Lat doświadczenia

300

Wzorów obrączek