logo_small.png

Obrączki

Jak przebiega proces wyboru obrączek w Syncret?

logo_small.pngkrok
01

Stwórzcie wspólnie symbol waszej miłości

Obrączki ślubne mają szczególną moc. Są one nie tylko znakiem Waszej miłości, ale także ozdobą, którą możecie przekazać w spadku przyszłym pokoleniom! Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy 300 wzorów gotowych obrączek, oferujemy także możliwość wykonania biżuterii zgodnej z indywidualnymi potrzebami przyszłych Małżonków. Jesteśmy dumni z tego, że możemy stać się częścią Waszej miłości i jej historii. W szczególności cenimy sobie możliwość czynnego udziału w wyborze obrączek ślubnych oraz ich tworzeniu na specjalne zamówienie Narzeczonych.

Pomagamy dobrać odpowiedni wzór, służymy radą i wieloletnim doświadczeniem oraz zapewniamy jakość, która niezmiennie jest naszym znakiem rozpoznawczym.

logo_small.pngkrok
02

Przedstawiamy naszym Klientom gotowe wzory obrączek

Przedstawiamy naszym Klientom gotowe wzory obrączek. Niektóre z nich można przymierzyć i obejrzeć w Butiku Syncret. Katalog może posłużyć także, jako źródło inspiracji podczas tworzenia własnego projektu wyjątkowych obrączek ślubnych, które przypieczętują tak ważne dla Was, sakramentalne TAK!

logo_small.pngkrok
03

Umożliwiamy wspólne tworzenie wyjątkowych obrączek

W zależności od potrzeb Klientów umożliwiamy wspólne tworzenie wyjątkowych obrączek ślubnych. Nasi projektanci i jubilerzy dołożą wszelkich starań, aby Wasza wizja obrączek ślubnych stała się początkowo projektem, a następnie została urzeczywistniona w postaci wykonanej z dbałością o każdy szczegół biżuterii!

logo_small.pngkrok
04

Po akceptacji projektu - ręczne wykonanie

Akceptacja projektu to kluczowy moment powstawania biżuterii. Po podjęciu decyzji o powierzeniu nam ważnego zadania wykonania obrączek ślubnych i wpłaceniu zaliczki rozpocznie się proces ręcznego wykonania Waszego zamówienia.Istnieje możliwość wykonania obrączek także z Waszego złota lub platyny.

logo_small.pngkrok
05

Wspaniały finał!

Ostatecznym krokiem, który dzieli Was od posiadania wymarzonych obrączek, jest odbiór zamówionej biżuterii. Po uregulowaniu pozostałych należności oddamy w Wasze ręce cenną i piękne zapakowaną zawartość, bez której nie odbędzie się Wasz wymarzony Ślub. Tutaj kończy się nasz udział w pisaniu historii Waszej miłości…

Wszystkim naszym Klientom życzymy samych szczęśliwych dni na nowej drodze życia!

Unikatowe obrączki ślubne to niezwykły znak Waszej miłości i oddania. Wieloletnie doświadczenie naszych złotników to najlepszy sposób na zyskanie niezwykłej ozdoby, która przypieczętuje sakramentalne TAK i stanie się kiedyś pamiątką dla Waszych dzieci i wnuków!

Wyślemy ci nasz katalog na
e-mail!

Pobierz nasz katalog

300 najpiękniejszych wzorów obrączek


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego powyżej adresu e-mail przez SYNCRET, w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

1

minuta od sukiennic

2

ekspertów diamentów

35

Lat doświadczenia

300

Wzorów obrączek