logo_small.png

Komis biżuterii

REINKREACJA DLA PIĘKNA

Antique fine jewellery, vintage and modern fine jewellery

Biżuteria nawet ta niezgodna z naszym gustem oraz posiadająca smutną historię jest zbyt cenna, aby sprzedawać ją w lombardach. Z tego względu umożliwiamy naszym Klientom oddanie nielubianej lub niepotrzebnej biżuterii w komis na uczciwych i jasnych warunkach. Po dokonaniu szczegółowej wyceny i odnowieniu biżuterii wystawimy ją w Butiku Syncret na sprzedaż.

logo_small.png
01

Prawdziwe skarby

Często nie zdajesz sobie sprawy, że w Twojej szkatułce z biżuterią kryją się prawdziwe skarby! Przynieś je do nas, a dokonamy uczciwej wyceny i postaramy się znaleźć kupców, którzy docenią piękno posiadanych przez Ciebie przedmiotów!

logo_small.png
02

Biżuteria z duszą

Komis biżuterii Syncret oferuje także niepowtarzalne wzory biżuterii z duszą, która posiada już napisaną historię. Biżuteria dawna dostępna w naszym komisie to wyjątkowa gratka dla wielbicieli piękna, kolekcjonerów oraz wszystkich chcących podarować komuś prezent będący dodatkowo udaną inwestycją. Oferujemy atrakcyjne ceny i wyjątkowe okazje nabycia biżuterii z różnych okresów, którą cechuje niepowtarzalny styl i charakter.

logo_small.png
03

Historia zaklęta w pięknie

Zakup biżuterii ze 100-letnią historią to pomysł nie tylko na zyskanie wyjątkowej ozdoby, ale także lokowaniu kapitału! U nas każdy znajdzie coś dla siebie i uświetni swoją kolekcję prawdziwą perełką dawnej sztuki jubilerskiej!

logo_small.png
04

Tajemnicze historie

Stara biżuteria posiada coś więcej niż jedynie specyficzne piękno, jest także owiana rąbkiem tajemnicy i często kryje w sobie ciekawe historie ludzkiego szczęścia, smutku, nieodwzajemnionych miłości czy tęsknoty. Właśnie dlatego warto dać jej drugie życie i dopisać własny rozdział do jej wyjątkowej opowieści!

logo_small.png
05

Wieczne piękno

Piękno nigdy nie przemija, a odpowiednio pielęgnowane przetrwa długie wieki, stając się wartością bezcenną, którą kiedyś oddasz w posiadanie kolejnym pokoleniom.

Wiemy jak nadać nowe życie starej i często niepotrzebnej biżuterii. Nasz komis to nie tylko miejsce, gdzie za uczciwe pieniądze wystawimy na sprzedaż Twoją biżuterię, ale także raj dla kolekcjonerów i osób szukających wyjątkowych „perełek” oraz biżuterii z duszą i długą historią!

1

minuta od sukiennic

2

ekspertów diamentów

35

Lat doświadczenia

300

Wzorów obrączek